Неділя, 22.09.2019, 09:01
Вітаю Вас Гість | RSS
                                                                                                                                                                                     
                                   

Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідів: 58
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча
«гаряча лінія»

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта – перспектива нова.
Хоч різні можливості – рівні права!
Кожна дитина – це цілий світ,
Освіта, повага і рівність для всіх!

 

Кожна людина, незалежно від стану здоров'я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, має право на одержання освіти, якість якої не різниться від якості освіти здорових людей.

Інклюзивне навчання («inclusion» – включення) - це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу.

   З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу, відповідно до рішення сесії районної ради (рішення сесії від 17.11.2017 року № 283-21-VII «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області») з 03.01.2018 року на базі Богуславського НВК розпочала роботу Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області.

  Діяльність центру спрямована на раннє виявлення діток з особливими потребами і надання їм своєчасної консультативно-психологічної, психолого-педагогічної допомоги.

   В інклюзивно-ресурсному центрі працює: директор, практичний психолог, 3 вчителя-логопеда, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, методичну допомогу педагогічним працівникам з питань організації інклюзивного навчання та консультативно-психологічну допомогу батькам дітей з особливими освітніми потребами, тощо.

    На даний час на обліку в центрі перебуває 18 учнів, які навчаються в інклюзивних класах, 4 вихованці з інклюзивних груп.

   Фахівці центру проводять свою діяльність в кабінеті для спільних засідань та в сенсорній кімнаті, яка функціонує на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3- гімназія».

  Сенсорна кімната використовується для соціальної, фізичної реабілітації дітей, для індивідуальних та групових занять. У кімнаті є різні пристрої, які будуть стимулювати шумові рецептори дитини, розвиток моторики, тактильні відчуття, логіку, зокрема: килимок масажний з кольоровими каменями, дерев’яні іграшки, пальчиковий театр сім’я, гра лото,  набори диких тварин, кубики з емоціями, пазли,  шнурівки, сенсорні ігри, сухий басейн, гра «Рибалочка», портрет емоцій, ходунки, балансир, тренажер для очей, дзеркало для логопедичних занять, тощо.

КОНТАКТИ:

Директор - Шелудько Людмила Анатоліївна

ел. адреса: IRCboguslav@ukr.net

Навчання дітей з особливими потребами

Переглянути

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих

Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних

закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозологіями)

у 2017/2018 навчальному році

Переглянути

Про доступність дітей з особливими потребами до опорних навчальних закладів

Переглянути

Дорожня карта для організації навчання

учня з особливими освітніми потребами інклюзивного класу загальноосвітньої школи

Переглянути

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання