Вівторок, 07.04.2020, 17:41
Вітаю Вас Гість | RSS
                                                                                                                                  
                                                                                                              

Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідів: 60
Статистика












Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Національна дитяча
«гаряча лінія»

Методична робота

План проведення декади класних керівників

Переглянути

План проведення декади ШМО вчителів суспільно-гуманітарного та естетичного циклу

Переглянути

Форми здобуття освіти

Переглянути

План роботи освітнього закладу на 2019-2020 н.р.

Переглянути

Навчальний план 2019-2020 н.р.

Переглянути

Освітня програма  Іванівського ОЗО 2019 рік

Переглянути

Наказ № 92 від 10.10.2019 року про організацію і проведення атестації педагогічних працівників

Переглянути

Наказ № 85 від 14 сересня 2019 року про створення атестаційної комісії та атестацію педагогічних працівників у 2019-2020 н.р.

Переглянути

Графік курсової перепідготовки на 2019-2020 н.р.

Переглянути

Наказ №37 від 28.03.2019 року про підсумки атестації педагогічних працівників

Переглянути

Стартувала реєстрація

для участі в пілотній сертифікації -2019/триватиме до 01 лютого

    Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Сертифікація педагогічного працівника відбувається виключно на добровільних засадах.

Методичні рекомендації на 2018-2019 н.р.

Переглянути

Наказ про організацію методичної роботи у 2018-2019 н.р.

Переглянути

Список педпрацівників, що атестуються у 2018-2019 н.р.

Переглянути

Інформація про проходження дистансійного навчання вчителями початкових класів

Переглянути

План роботи школи на 2018-2019 н.р.

Переглянути

Навчальний план 2018-2019 н.р.

Переглянути

План проведення предметних тижнів у 2018-2019 н.р.

Переглянути

Сертифікація вчителів

Переглянути

 

Витяг з протоколу засідання атестаційної комісії

Переглянути

Опрацювання основних положень нового Закону про освіту

У нашому  навчальному закладі відбулася інструктивно-методична нарада, головним питанням якої було вивчення та опрацювання основних положень нового Закону про освіту.

Переглянути

_______________________________________________________________________________________                                 

Наказ відділу освіти про роботу НУШ

Переглянути

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 5 жовтня 2009 р. N 1121
Київ

Про затвердження
Положення про групу продовженого
дня загальноосвітнього навчального закладу

 

Кабінет Міністрів України

п о с т а н о в л я є:
Затвердити Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу, що додається.


Прем'єр-міністр України

Ю.ТИМОШЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 жовтня 2009 р. N 1121

ПОЛОЖЕННЯ
про групу продовженого дня
загальноосвітнього навчального закладу

 

1. Це Положення встановлює порядок утворення, комплектування та організації навчально-виховного процесу групи продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу незалежно від типу і форми власності (далі - група продовженого дня).
2. Під час організації навчально-виховного процесу групи продовженого дня загальноосвітній навчальний заклад керується Конституцією і законами України, статутом загальноосвітнього навчального закладу, наказами МОН та цим Положенням.
3. Група продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу державної та комунальної форми власності функціонує за рахунок коштів відповідних бюджетів, а приватної форми власності - за рахунок коштів засновника (власника) та інших джерел, не заборонених законодавством.
4. Під час організації навчально-виховного процесу групи продовженого дня загальноосвітній навчальний заклад державної та комунальної форми власності може надавати платні освітні послуги на договірній основі згідно з переліком платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997 р. N 38 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 4, с. 30).
5. Основними завданнями групи продовженого дня є:
- організація самостійної роботи учнів із закріплення та поглиблення знань, умінь та навичок, набутих на уроках;
- створення сприятливих умов для формування учнівського колективу та надання кваліфікованої допомоги учням у підготовці до уроків і виконанні домашніх завдань;
- організація індивідуальної, групової та колективної роботи учнів;
організація дозвілля учнів;
- формування в учнів ціннісних орієнтацій;
- здійснення заходів, спрямованих на збереження та зміцнення здоров'я учнів, на їх психічний та фізичний розвиток, набуття навичок здорового способу життя;
- виховання позитивного ставлення до суспільно-корисної праці;
надання допомоги батькам або особам, які їх замінюють, у вихованні учнів.
6. Учасниками навчально-виховного процесу групи продовженого дня є керівник загальноосвітнього навчального закладу, учні, вихователь та інші педагогічні працівники, батьки або особи, які їх замінюють, психолог, бібліотекар, медичний працівник закладу, а також вчителі, керівники гуртків, спеціалісти позашкільних установ і організацій, які мають педагогічну освіту.
Права і обов'язки учасників навчально-виховного процесу групи продовженого дня визначаються Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", статутом загальноосвітнього навчального закладу, правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами МОН та цим Положенням.
7. Рішення про утворення групи продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу державної та комунальної форми власності приймає його керівник за погодженням з місцевим органом виконавчої влади та органом місцевого самоврядування, а приватної форми власності - за погодженням із засновником (власником).
8. Група продовженого дня утворюється за наявності:

- необхідної навчально-матеріальної бази;
- умов для організації денного відпочинку (сну) в групі продовженого дня, сформованої з учнів першого класу;
- умов для організації харчування відповідно до Державних санітарних. правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу.
9. Наповнюваність групи продовженого дня здійснюється згідно з наказами МОН.
10. Рішення про зменшення чисельності учнів групи продовженого дня приймає керівник загальноосвітнього навчального закладу за погодженням з місцевим органом виконавчої влади та органом місцевого самоврядування.
11. Відносини між загальноосвітнім навчальним закладом і батьками або особами, які їх замінюють, з питань організації навчально-виховного процесу групи продовженого дня регулюються цим Положенням.

12. Зарахування учнів до групи продовженого дня та їх відрахування здійснюються згідно з наказом керівника загальноосвітнього навчального закладу на підставі відповідної заяви батьків або осіб, які їх замінюють.
Заяви про зарахування учнів до групи продовженого дня приймаються на початку кожного навчального року, як правило, до 5 вересня.
13. Група продовженого дня може комплектуватися з учнів одного класу, кількох класів (зокрема, перших або других, або третіх), кількох різних класів, але не більш як чотирьох вікових груп.
Режим роботи групи продовженого дня розробляється відповідно до Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, ухвалюється педагогічною радою і затверджується керівником загальноосвітнього навчального закладу.
14. Режим роботи групи продовженого дня повинен передбачати:
1) організацію:
прогулянки тривалістю не менш як одна година ЗО хвилин (для учнів перших - четвертих класів);
- харчування тривалістю не менш як 30 хвилин;
- суспільно-корисної праці;
- денного відпочинку (сну) в групі продовженого дня, сформованої з учнів першого класу, тривалістю не менш як одна година 30 хвилин;
2) виконання домашніх завдань для учнів другого класу тривалістю 45 хвилин, третього класу - одна година 10 хвилин, четвертого класу - одна година 30 хвилин, п'ятого - шостого класів - дві години 30 хвилин, для учнів сьомого класу - три години;
3) проведення:
- спортивно-оздоровчих занять для учнів першого класу тривалістю не менш як 35 хвилин, другого - четвертого класів - 40 хвилин, для учнів п'ятого - сьомого класів - 45 хвилин;
- занять у гуртках, секціях, екскурсій.
15. Тривалість перебування учнів у групі продовженого дня становить шість годин на день, а за наявності відповідної заяви батьків або осіб, які їх замінюють, може зменшуватися.
16. Для організації денного відпочинку (сну) в групі продовженого дня, сформованої з учнів першого класу, адміністрація загальноосвітнього навчального закладу облаштовує відповідне приміщення з додержанням вимог законодавства щодо охорони праці, правил протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічних та державних будівельних правил та норм.
17. Відповідальність за збереження навчального обладнання покладається на вихователя та інших педагогічних працівників групи продовженого дня.
18. План роботи вихователя групи продовженого дня погоджується із заступником керівника загальноосвітнього навчального закладу і затверджується керівником такого закладу.
19. Планування навчально-виховного процесу групи продовженого дня, подання статистичних звітів здійснюються відповідно до наказів МОН.
20. Оплата праці вихователя та інших педагогічних працівників групи продовженого дня проводиться відповідно до законодавства.
21. Для організації навчально-виховного процесу групи продовженого дня на належному рівні керівник загальноосвітнього навчального закладу:
- створює умови для охорони життя і здоров'я учнів, організації їх харчування і відпочинку;
- несе відповідальність та здійснює контроль за харчуванням учнів групи продовженого дня, додержанням санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних правил та норм, медичним обслуговуванням, організацією навчально-виховного процесу групи продовженого дня;
- затверджує режим роботи групи продовженого дня, план роботи вихователя, графік харчування учнів.
22. Норми та порядок організації харчування учнів групи продовженого дня встановлюються відповідно до норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р. N 1591 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 47, ст. 3107), та наказів МОН.

23. Медичне обслуговування учнів групи продовженого дня здійснюється медичним працівником загальноосвітнього навчального закладу та закладу охорони здоров'я в установленому порядку.
24. Контроль за охороною здоров'я учнів групи продовженого дня здійснюють органи охорони здоров'я.

_______________________________________________________________________________________

  План роботи над науково-методичною проблемою школи

Переглянути

___________________________________________________________________________________________________

Управління підготовкою педагогічних працівників до використання нових освітніх технологій

у процесі  вивчення предметів освітньої галузі «Мови і літератури»

Переглянути

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Корисні посилання